خدمات ما

با خدمات ما در کلینیک آشنا شوید

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. خدمات ما
verified_user

لارنگوسکوپی فیبراپتیک

لارنگوسکوپی فیبراپتیک یکی از روشهای نوین برای مشاهده ( عکس برداری و فیلم برداری ) حرکت تارهای صوتی است. به متخصصان گوش حلق و بینی و آسیب شناسان گفتار و زبان کمک می کند به درک بهتری از بیمارهای حنجره و اختلالات صدا دست پیدا کنند.

verified_user

شستشوی گوش با ساکشن ترشحات

پزشک پیش از شست‌وشوی گوش به طور دقیق داخل گوش بیمار را معاینه می‌کند تا مطمئن شود که جرم گوش در نتیجه تولید بیش از حد این ماده است و در نتیجه‌ی ورود جسم خارجی انجام نگرفته است. پس از معاینه، پزشک با استفاده از وسیله‌ای موسوم به اتوسکوپ (گوش‌بین) وارد گوش می‌شود. این وسیله نور به داخل گوش انداخته و مثل ذره‌بین به بزرگ‌نمایی تصویر می‌پردازد. شستشوی گوش زیر دید میکروسکوپیک و با ساکشن انجام می شود.

verified_user

آندوسکوپی تشخیصی سینوس

برای تشخیص سینوزیت از سیتی اسکن استفاده میشود.اما گاهی برای تشخیص سینوزیت مزمن یا بررسی عوارض آن نیازمند آندوسکوپی تشخیصی بینی و سینوس هستیم.

verified_user

جااندازی شکستگی بینی

شکستگی‌های بینی به دلیل آسیب‌ های وارده به صورت در ورزش‌ های پربرخورد یا زمین خوردن رخ می‌دهند. هنگامی که یک درگیری فیزیکی یا یک تصادف خودرو باعث شکستگی بینی می‌شود، این تنها ظاهر صورت نیست که دچار مشکل می‌شود. زیرا اغلب بیمارانی که دچار شکستگی بینی می‌شوند، علاوه بر اینکه مجبورند با تغییر قابل توجهی که در چهره‌شان رخ داده کنار بیایند، ممکن است برای تنفس نیز دچار مشکل شوند.

verified_user

معاینه با میکروسکوپ

به طور کلی از میکروسکوپ برای معاینه‌ی گوش خارجی، کانال گوش و پرده تیمپانیک استفاده می‌کنیم. در مواردی که پرده تیمپانیک سوراخ باشد، در آن صورت می‌توانیم گوش میانی را هم بررسی کنیم.

verified_user

درمان سرگیجه با مانور درمانی

درمان سرگیجه یا مانور درمانی یکی از روشهای درمان سرگیجه های وضعیتی میباشد و برای هرکدام از مجاری نیمدایره یک مانور درمانی وجود دارد. مانور Epley یک نوع ورزش است که برای درمان یک نوع سرگیجه به نام سرگیجه وضعیتی خوش خیم  ( سرگیجه ای است که با تغییر وضعیت فرد شکل میگیرد ) انجام می شود.

verified_user

نمونه برداری

نمونه برداری سرپایی از توده های گردنی، ندول های تیروئید و ضایعات دهان و زبان و با بی حسی موضعی و برای تشخیص ضایعات خوش خیم از توده های بدخیم انجام میشود.

verified_user

خارج کردن اجسام خارجی گوش

ممکن است علائمی مثل درد و یا ناراحتی گوش، کاهش شنوایی، قرمزی و ترشح، تهوع و یا استفراغ، خونریزی و یا احساس پری در گوش ایجاد شود که نشان دهنده جسم خارجی در گوش است .

verified_user

خارج کردن اجسام خارجی بینی

وارد کردن اجسام خارجی به داخل بینی در گروه سنی اطفال شایع هست و میتواند با علائمی مثل گرفتگی بینی، ترشح چرکی یکطرفه از بینی و بوی بد خود را نشان بدهد

wallet_giftcard

مشاوره جهت عمل های زیبایی بینی

برای بیمارانی که قصد انجام اعمال رینوپلاستی را دارند مشاوره قبل از عمل جهت بررسی انتظارات بیمار و همچنین انتخاب بیمار مناسب جهت عمل جراحی زیبایی بینی انجام میشود.

لوگو
گوش و حلق و بینی

تخصص گوش حلق بینی یا ENT، یک بخش تخصصی جراحی در پزشکی است که با عارضه ها و بیماری های گوش، حلق و بینی (ENT) و ساختارهای مرتبط با سر و گردن مرتبط می باشد. پزشکانی که در این زمینه تخصص دارند، متخصص گوش حلق بینی یا متخصص ENT نامیده می شوند.

گوش و حلق و بینی

بیماران برای درمان بیماری گوش، حلق، بینی، پایه جمجمه و مدیریت جراحی سرطان ها، تومورهای خوش خیم سر و گردن و جراحی زیبایی بینی و گوش به متخصصصین گوش حلق و بینی مراجعه می کنند.

برای ارسال انتقادات و پیشنهادات با ما در اینستاگرام در ارتباط باشید.

dr_dadgarnia@

فهرست